Mgr. Šárka Sejčková

Image
Centrum pro komplexní léčbu psychóz
psycholog
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
221 633 621

V září 2019 ukončila pětileté studium psychologie na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy a během studia absolvovala několik stáží zejména na psychiatrických odděleních (PN Bohnice, PN Havlíčkův Brod, Thomayerova nemocnice a další). Je frekventantkou akreditovaného psychoterapeutického výcviku v kognitivně behaviorální terapii. Dále si plní certifikovaný kurz v Rorschachově metodě od IKP.  Na oddělení léčby psychotických poruch  DPS Ondřejov pracuje od dubna 2020, od července 2020 je zařazena do před-atestační přípravy v oboru klinická psychologie. Věnuje se především individuální a skupinové psychoterapii, rozvíjí své dovednosti v diagnostice.

Terapii vnímá jako proces, skrze který se klient učí lépe porozumět svým myšlenkám, emocím a chování. Toto porozumění pak přispívá k lepšímu fungování v každodenním životě a navazování kvalitních mezilidských vztahů. Zjednodušeně řečeno cílem terapie je přispět ke zlepšení kvality života.

Mezi její zájmy patří poslech hudby, sledování filmů, běhání a pěší turistika. Také ráda vaří a tráví čas se svými přáteli.