Průběžný stacionární program (PSP stacionář)

Image

Stacionář sestává z psychoterapeutických verbálních skupin, které probíhají dopoledne a z odpoledního programu, který tvoří různé typy terapeutických technik: trénink kognitivních funkcí, terapie příběhem, edukace, arteterapie a další.

Jelikož má stacionář průběžný charakter, je možné se do něj přihlásit kdykoliv. Vedoucí stacionáře stanoví na základě domluvy s pacientem a jeho ošetřujícím lékařem vhodnou frekvenci a délku docházení do programu.

Cíl programu

Hlavním cílem stacionáře je podpora ve vyrovnávání se s psychotickým onemocněním a pomoc při zvládání projevů nemoci v každodenním životě. Stacionář přispívá k větší stabilitě a slouží jako prevence opakovaného zhoršení psychického stavu. Jako léčebný faktor působí i pravidelný řád a struktura programu. Stacionář napomáhá také k rozvoji komunikačních a sociálních dovedností.

Pro koho je program určený

Pro pacienty se schizofrenním onemocněním nebo zkušeností s psychózou. Stacionář je vhodný i pro klienty čerstvě propuštěné z hospitalizace.

pondělí až čtvrtek

10:30 - 14:00

Modrá místnost

Přihlášení

na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonech 221 633 635, 775 707 002, 775 707 289

Vedoucí programu
Mgr. Šárka Sejčková
Mgr. Šárka SejčkováTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Mgr. Bernadeta Pribulová
  Mgr. Bernadeta PribulováTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
   Mgr. Daniel Říha
   Mgr. Daniel ŘíhaTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

    Další programy v rámci PSP stacionáře