Mgr. Bernadeta Pribulová

Image
Centrum pro komplexní léčbu psychóz
psycholog
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
221 633 625

Vystudovala jednooborovou psychologii na Univerzitě Pavla Jozefa Šafárika v Košicích na Slovensku, je frekventantkou psychoterapeutického výcviku v kognitivně-behaviorální terapii pod záštitou Mezinárodního institutu KBT – Odyssea a zároveň je zařazena do specializačního vzdělávání v oboru klinická psychologie. V současnosti pracuje v Denním psychoterapeutickém sanatoriu Ondřejov jako psycholog a terapeut, kde se 2 roky věnovala práci na oddělení pro léčbu závislostí a aktuálně pracuje na psychotickém oddělení.

V průběhu svých studií se věnovala práci s dětmi s autismem, zaměřenou na rozvoj dítěte v sociální a jazykové oblasti, korekci agresivního a stereotypního chování pomocí aplikované behaviorální terapie. Má zkušenosti i z oboru pracovní psychologie a lidských zdrojů, 4 roky působila v korporátních i start-upových firmách, kde se primárně věnovala výběru kandidátů na manažerské pozice na mezinárodní úrovni. Pod záštitou Asociace pro dialog křesťanství a psychologie se taky zajímá a odborně vzdělává v oblasti zaměřené na propojování teologicko-psychologických témat.

Ve svým volným čase se věnuje hře na housle, aktivně sportuje, baví ji turistika, absolvovala například i pouť do Santiago de Compostella.