Mgr. Aneta Plýhalová

Image
Centrum pro komplexní léčbu psychóz
psycholog
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
221 633 636, 775 707 460

Aneta vystudovala psychologii na Pražské vysoké škole psychosociálních studií a psychoterapeutický výcvik absolvovala v psychodynamickém směru. V současnosti pracuje jako psycholog a psychoterapeut na Ondřejovském psychotickém oddělení a v ambulanci Psychoterapie Anděl, kde se věnuje převážně terapii dětí a dospívajících.

Je zakladatelkou organizace Meetina z.s., která má za cíl podpořit psychoterapeuty v začátcích a směrem k veřejnosti předávat osvětu v oblasti psychoterapie a péče o duševní zdraví. V minulosti působila na ZŠ Lyčkovo náměstí jako školní psycholog, kde poskytovala péči jednotlivým dětem, jejich rodičům, učitelům i třídním kolektivům. Vyučovala seminář psychologie pro maturanty na gymnáziu Jana Palacha, absolvovala základní kurz krizové intervence, kurz práce s traumatizovaným klientem, práci s dítětem v krizi a daseinsanalytický výkladu snů.

Terapie je pro Anetu bezpečným místem, kde se můžeme setkat sami se sebou i společně, ve vztahu s terapeutem, kde můžeme prozkoumávat naše fantazie, sny, emoce, vztahy, svět a možnosti.