Mgr. Dima Salibová

Image
Oddělení léčby závislostí
psycholog
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
221 633 620, 775 707 004

Absolvovala psychologii na Pražské vysoké škole psychosociálních studií a následně na Masarykově Univerzitě v Brně, kde studium zakončila magisterským vzděláním v roce 2017. V roce 2020 absolvovala kompletní výcvik v krizové intervenci a dokončila kompletní psychoterapeutický výcvik v psychodynamickém směru. Během studia absolvovala řadu odborných stáží v klinické a psychoterapeutické oblasti. Po studiu trávila 8 měsíců na Kypru v rámci dobrovolnické služby, následně pracovala jako školní psycholožka a odtud se přemístila jako psycholog a psychoterapeut do klinicko – psychologické oblasti. Působila v psychoterapeutické klinice ESET a následně v Denním psychoterapeutickém sanatoriu Ondřejov. V současnosti je frekventantkou klinicko-psychologické předatestační přípravy.

Psychoterapii vnímá jako nástroj porozumění sobě a druhým, který umožňuje svobodnější a uvědomělejší tvoření vlastního života.

Ve volném čase se ráda věnuje malbě, hře na hudební nástroje a dobrodružným výpravám do přírody. Také se věnuje doktorskému studiu kulturní antropologie, v jehož rámci podnikala výzkumné pobyty do Ekvádoru.