PhDr. Tatiana Krulová, Ph.D.

Image
Centrum pro komplexní léčbu psychóz
klinický psycholog, odborný vedoucí
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
221 633 635, 774 799 603

Klinická psycholožka, psychoterapeutka a supervizorka. Psychologii vystudovala na FF UK, doktorát na 1. LF UK. Psychoterapeutické vzdělání má v krizové intervenci (REMEDIUM), skupinové psychoterapii (SUR) a individuální psychoanalytické a analytické psychoterapii (ČSPAP, ČSAP). Absolvovala certifikovaný kurz ROR (Testcentrum), psychodynamické diagnostiky (IKP) a řadu dalších kurzů z oblasti psychoterapie, psychodiagnostiky, arteterapie a psychosociální ochrany dětí vystavených sexuálnímu zneužívání (ECPAT INTERNATIONAL). Je členkou AKP ČR, ČSAP, ČSPAP a ČIS.

Klinické praxi se věnuje od roku 1996. Odborné zkušenosti získala na sexuologickém oddělení v PN Bohnice, v Jedličkově ústavu a školách a v Krizovém centru RIAPS, kde se specializovala na práci s psychickým traumatem. Zabývala se pedagogickou, lektorskou i publikační činností (VOŠSP, IOM, ČLK). Od roku 2007 je spoluzakladatelkou nestátního zdravotnického zařízení TERAPEUTIKA, s.r.o., kde nyní pracuje jako jednatelka, školitelka a psycholožka v klinicko-psychologické ambulanci. Nabízí především dlouhodobou psychodynamicky orientovanou psychoterapii. Zabývá se rovněž integrativní supervizí, kterou, jako kandidátka ČIS nabízí kolegům pracujícím v pomáhajících profesích.

Od roku 2020 spolupracuje jako odborná garantka pro obor klinická psychologie a psychoterapie s Denním psychoterapeutickým sanatoriem Ondřejov.