Pozvánka na setkávání rodinných příslušníků.

V úterý 9.2. 2016 v 17.00hodin začíná další běh pravidelného setkávání rodinných příslušníků v Denním psychoterapeutickém sanatoriu “Ondřejov”. Tato setkávání mají za cíl vám poskytnout informace o psychickém onemocnění , se kterým jste se v rodině setkali . Dalším cílem je nabídnout vám podporu a sdílení podobných životních situací.

Každé úterý 17.00 – 19.00 hodin pro Vás bude připraveno setkání , které se bude týkat edukace o nemoci. Nabídne vám setkání s odborníky, kteří se této problematice věnují. Budete mít možnost zeptat se na otázky , které jsou pro vás důležité lékaře, sociálního pracovníka , psychiatrické sestry , psychologa a dalších. Setkávat se budeme na adrese Klánova 62, Praha 4 – Hodkovičky v sídle DPS “Ondřejov”.

Setkávání pro Vás bude organizovat spolu s kolegy Renáta Fialová (tel. 777 612 279, renata.fialova@ondrejov.cz ) a MUDr. Lída Bartůšková. Aktuality ohledně našich setkávání můžete sledovat na www.ondrejov.cz pod ikonou Edukace nebo přímo v aktualitách . Nebo můžete poslat svůj email a budou vám pozvánky chodit do vaší schránky.

Tento edukační program je organizován Denním psychoterapeutickým sanatoriem “Ondřejov” a občanským sdružením Ondřej za podpory Magistrátu Hl. m. Prahy. Zdravím Vás a těším se na setkání

Fialová Renáta MUDr. Lída Bartůšková